Inteligentne zabawki dla psów

 

Dla wielu właścicieli psów, ich podopieczny wraz z przyjściem do domu, staje się członkiem rodziny. Robiąc zakupy do domu staramy się kupować wyłączni produkty dobrej jakości, gdyż będą służyły naszym bliskim. Kiedy pies staje się bliską nam istota też chcemy mu podarować to co najlepsze. Wybierając zabawki dla psów staramy się wybierać te, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Chcemy by zabawka dawała naszemu psu dużo radości, ale przede wszystkim ma być ona bezpieczna dla pupila.

Zabawki Premier dla szczeniaka

Szczególnie dotyczy to zabawek dla szczeniąt. Zabawki dla szczeniaków powinny być wykonane z trwałych tworzyw, gdyż to właśnie młode psy SA najbardziej gorliwymi przeżuwaczami. Dlatego też zabawka taka nie powinna być zabawką pluszową, czy też zabawką wykonaną z innych, łatwych do zniszczenia. Materiały z jakich wykonana jest też taka zabawka powinny być elastyczne na tyle, żeby nie podrażniały wrażliwych dziąseł dziąseł zębów mlecznych szczeniaka. Obdarowanie młodego psiaka twardą zabawką może spowodować uraz dziąseł, przedwczesne wypadnięcie zębów mlecznych, mlecznych co w efekcie może spowodować w przyszłości krzywy zgryz u naszego psa.

Zabawki takie oferuje marka Premier. Nie dość, że występują one w wielu rozmiarach to jeszcze w kilku kształtach. Zatem możesz zakupić swojemu szczeniakowi kilka różnych zabawek, które z pewnością będą dla niego bezpieczne. Dla przykładu, dość popularną zabawką jest wiewiórka uwalniająca przysmaki – Busy Buddy Puppy Squirrel Dude. Wiewiórka wykonana jest z elastycznego kauczuku i występuje w 3 rozmiarach, które możemy dopasować do wielkości czy tez rasy naszego szczeniaka. Kolor wiewiórka to seledynowa zieleń, z resztą wszystkie zabawki dla szczeniaków Premier występują w jasnych kolorach, tak żeby na pierwszy rzut oka można było je odróżnić od specjalnych linii dedykowanych psom dorosłym.

Kolejną zabawką dla szczeniaka jest Busy Buddy Puppy Waggle. To handelek, którego oba końce napełniamy przysmakami dla szczeniaków. Ten rodzaj zabawki także występuje w trzech rozmiarach. Kolejny model zabawki dla szczeniaka to Busy Buddy Puppy Twist`n Treat. To specjalnie zaprojektowana dla psów satelita składająca się z dwóch dokręcanych do siebie elementów. Im mocniej zostaną one do siebie dokręcone tym trudniej będzie psu wydobyć ze środka przysmak.

Opisane zabawki Premier można już kupić też w Polsce. Znajdziemy je oczywiście w sklepach internetowych takich jak EasyPet oraz na portalach aukcyjnych takich jak Allegro. Marka Premier oferuje także zabawki dla kotów oraz dorosłych psów. Misją zabawek premier jest dostarczenie naszym pupilom mnóstwa niekończącej i nigdy nienudzącej się zabawy.


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

, Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP