Jak najszybciej odnaleźć swojego psa ?

Chociaż obroże GEODOG są na rynku dostępne dopiero od niedawna, już zdążyły zaskarbić sobie sympatię bardzo licznej grupy klientów. Niczego dziwnego w tym zresztą nie ma, ponieważ w ten sposób zawsze można wiedzieć, gdzie akurat przebywa pies – nawet, jeżeli się gdzieś zgubi, znalezienie go jest o wiele prostsze. Oprogramowanie o nazwie Mobile Software GEODOG oraz obroża GEODOG mają za zadanie tworzyć współpracujący ze sobą system, aby właściciel psa mógł w każdej chwili otrzymać na telefon komórkowy informacje dotyczące aktualnej i jednocześnie bardzo precyzyjnej lokalizacji swojego czworonoga.

Śledzenie psów z lokalizatorem

Wszystko działa w ten sposób, że w momencie, kiedy takie właśnie informacje są potrzebne należy wysłać do obroży wiadomość SMS (konieczne jest zaopatrzenie aparatu telefonicznego w dodatkową kartę SIM). Po chwili na telefon komórkowy przychodzi zwrotna wiadomość – najczęściej ma ona postać linka, pod który trzeba wejść, aby dowiedzieć się, gdzie akurat znajduje się pies. Jeżeli natomiast chodzi o wspominaną wcześniej kartę SIM, to jaki ma być jej rodzaj – zależy już tylko i wyłącznie od właściciela telefonu, jego upodobań oraz potrzeb. Należy także pobrać na telefon odpowiednie mapy – jakie dokładnie, to też już uzależnione jest od indywidualnego zapotrzebowania. Oczywiście, w miarę potrzeb można mapy dodawać, co przydaje się zwłaszcza podczas wyjazdów, w których uczestniczy również pies. Cały zaś system sprawdza się znakomicie w wielu sytuacjach, nie tylko w trakcie wyjazdów. Pamiętać jednak trzeba, że przy okazji zakupu tego rodzaju produktów najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo psa – to zawsze i wszędzie każdy właściciel musi mieć w pierwszej kolejności na uwadze.

Z tego też właśnie względu w obroże GEODOG należy się zaopatrywać tylko i wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców. Tylko bowiem w takich sklepach można nabyć oryginalny, atestowany produkt posiadający stosowne certyfikaty świadczące nie tylko o wysokiej jakości obroży, ale również o jej bezpieczeństwie. W żadnym wypadku nie wolno kupować takich obroży u sprzedawców nie będących autoryzowanymi przedstawicielami producenta. Tanie podróbki typu „made in china” to najprostszy sposób na to, aby zrobić zwierzęciu krzywdę, nie wspominając już o tym, że taka obroża nie będzie funkcjonowała w prawidłowy sposób oraz że nie da się z niej korzystać przez dłuższy czas.


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

, Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP