Obroże antyszczekowe dla psa

 

Obroże antyszczekowe to produkty, których zadaniem jest wyeliminowanie uporczywego szczekania psa w momentach, w których nie jest ono konieczne. Taki model obroży nie wymaga naszej obecności i ingerencji poprzez użycie pilota, ponieważ obroża zostaje uruchomiona przez psa. Jedną z propozycji oferuje nam marka Num’axes i jest to obroża IKI Voice. Nie musimy się obawiać, że uruchomi się ona podczas szczekania psa sąsiadów lub zwierzęcia przechodzącego obok naszego domu.

Obroża antyszczekowa z nagraną komendą

Obroża posiada czujnik, który uruchomi ją w chwili wyczucia drgania krtani naszego pupila. Nie ma więc obawy, że urządzenie zareaguje na szczekanie innego psa niż tego, który aktualnie ma je na szyi. Istnieje możliwość ustawienia trzech sygnałów. Jednym z nich jest komenda głosowa nagrana przez właściciela, na którą pies zareaguje zaprzestaniem wycia. Łączymy nagranie z wibracjami lub z sygnałem dźwiękowym. Inną opcja jest wysyłanie przez obrożę sygnału akustycznego połączonego z wibracjami. Tutaj nie wykorzystujemy możliwości nagrania naszego głosu i emitowania go przez obrożę. Obroża jest wodoodporna i bardzo lekka, ponieważ jej waga to zaledwie pięćdziesiąt sześć gramów. Produkt posiada oczywiście certyfikat ECMA, co oznacza, że został przetestowany pod kątem bezpieczeństwa naszego pupila w chwili, gdy ma obrożę na szyi.
Innym rodzajem obroży antyszczekowej, jest model emitujący spray o zapachu nieprzyjemnym dla naszego ulubieńca. Warto wiedzieć, że używane przy takich obrożach spraye są całkowicie obojętne dla węchu człowieka, co oznacza, że szczekanie psa nie wywoła u nas żadnej reakcji. Spray Bark Control Collar to propozycja marki PetSafe, która także dba o to, aby jej produkty posiadały certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie pupila.

Sprayowa obroża przeciw szczekaniu psa

W przypadku tego modelu, który przeznaczony jest dla psów o wadze wynoszącej przynajmniej 2,7 kg. Obroża ta jest bardzo małych rozmiarów więc z powodzeniem może być stosowana również przez bardzo małe psy. Wykrywanie szczekania odbywa się na dwa sposoby. Obroża posiada wbudowany mikrofon oraz wykrywa drgania krtani. Obrożę można uzupełnić również sprayem o zapachu cytrynowym jeżeli pies nie lubi takiego zapachu. Obroża wyposażona jest w kontrolki stanu baterii oraz poziomu sprayu. Obroża jest wodoszczelna więc z powodzeniem może być stosowana również na zewnątrz pomieszczeń.

Obroże te mogą być stosowane dla psów, które z jakiś powodów nie mogą stosować obroży posiadającej impuls.


Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

, Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP